PROFESJONALNE WIDOWISKA PIROTECHNICZNE

Oferujemy Państwu wykonanie ekskluzywnego  pokazu fajerwerków, przy użyciu najwyższej jakości

wyrobów pirotechniki profesjonalnej, dzięki którym powstają jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane, zapierające dech w piersiach widowiska. Ładunki odpalane zostają poprzez system radiowy, co pozwala nam działać praktycznie w każdych warunkach. Scenariusze pokazów dobierane są indywidualnie zgodnie z życzeniami i wymaganiami Klientów, przy uwzględnieniu charakteru imprezy oraz obszaru, na którym widowisko ma być przygotowane.

Efekty pirotechniczne stosowane w naszych widowiskach to bomby od 3” do 6” oraz ładunki specjalne o wielkości od 1,4” do 4”, które komponujemy w różnych sekwencjach. Wszystkie  zlecenia traktujemy z pełnym zaangażowaniem oraz pasją, co sprawia, że każde nasze widowisko jest nagradzane gromkimi  brawami a fascynujące wrażenia zostają na długi czas.

Przy realizacji scenariuszy pokazów oferujemy Państwu pełne doradztwo poparte naszym długoletnim doświadczeniem, które jest gwarancją bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Nasz zespół to grupa specjalistów,  którzy posiadają udokumentowane kursy i szkolenia, dopuszczające do pracy przy materiałach pirotechnicznych.